Spoločne to zvládame - expedujeme v bežnom režime s maximálnym dôrazom na bezpečnostné opatrenia. Ako to u nás vyzerá?

Bytový textil

TEXTIL DOKÁŽE ZÁZRAKY

Textilné doplnky vedia interiér zabývať a hlavne pretepliť. Najväčšiu zmenu dokážu urobiť závesy a záclony. Viete si predstaviť byt bez nich? Podobnú službu spravia na gauči prikrývky. K leňošeniu na sedačke potrebujete hrejivú deku, napríklad najobľúbenejšiu deku z mikrovlákna v úprave baránok, do ktorej sa budete môcť zababušiť.

K jedálenskému stolu patrí obrus, krásne prestieranie alebo taktiež utierky a chňapky. Pozornosť si zaslúžia aj stoličky. Aby sa vám pohodlne sedelo, obstarajte si na ne mäkučké sedáky. Prípadné nevzhľadné čalúnenie pomôžu prekryť poťahy na stoličky a razom budú vaše stoličky vyzerať ako nové.

Bez textilu sa nezaobídete ani v kúpeľni. Ak nie ste fanúšikovia textilných predložiek, celkom určite vám nechýbajú uteráky a osušky.

Inšpirácia v bytovom textile

Dobré rady, ako urobiť váš domov krásnym
Banánový chlebíček

Banánový chlebíček

Recept na banánový chlebíček sa vám môže hodiť na výrobu perfektného jedlého darčeka. Chlebíček zabaľte do novej utierky a hurá na návštevu. Hanbu si určite neurobíte.

čítať ďalej
Desatoro pre bambusové ručníky

Desatoro pre bambusové ručníky

Nie je nič horšie, ako vyliezť z voňavej vane a naraziť na zatuchnutý uterák. Ak sa vo Vašej kúpeľni horšie vetrá a uteráky nie sú vždy úplne vyschnuté, vyskúšajte ich vymeniť za tie s podielom bambusového vlákna. Prečítajte si naše rady a tipy, prečo dať bambusovým uterákom a bambusovým osuškám šancu.

čítať ďalej

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na jesennú sezónu. Krásne doplnky do interiéru aj šikovní pomocníci na jednom mieste.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup