Sada nerezových hrncov Olives&Pepper Florentyna, 10 dielov

Kód: 16305
Doprava zadarmo

Sada nerezových hrncov Olives&Pepper Florentyna, 10 dielov

Kód: 16305
Predaj už skončil ... ale nezúfajte, pomôžeme vám vybrať iný tovar. Prehľadať kategórii Sady hrncov
Sada nerezových hrncov Olives&Pepper Florentyna, 10 dielov

Luxusná súprava nerezových hrncov Olives & Pepper od spoločnosti Florentyna je vyrobená z prvotriednej nerez ocele 18/10 s výnimočnou technológiou spracovania 5 vrstvového sendvičového dna. Má ergonomické rukoväte, ktoré nepália. Preto ich môžete bez obáv vložiť aj do rúry. Masívne sendvičové dno sa rýchlo ohreje, rovnomerne rozvádza teplo a udrží ho po dlhú dobu. Každý z hrncov má na vnútornej stene mierku. Bonusom tejto sady sú dierované pokrievky, ktoré uľahčia zliatie tekutiny (zemiaky, cestoviny, polievka).

Výhodou nerezového riadu je jeho dlhá životnosť a ľahká údržba. Hrnce sú vhodné na všetky typy sporákov vrátane indukcie a môžete ich bez obáv umývať v umývačke.

Materiál: nerezová oceľ

Rozmery: rajnica - objem 1, 8 l, 16 x 9, 5cm, hrnce - objem 1, 8 l (16 x 9, 5 cm), objem 2, 5 l (18 x 10, 5 cm), objem 3, 5 l (20 x 11, 5 cm), objem 6 l (24 x 13, 5 cm)

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup