Vianoce sa rýchlo blížia a my ideme na plné obrátky. Tovar, ktorý máme skladom a objednáte ho do pondelka 17.12. do 09:00 hod., vám doručíme do Vianoc.   Viac >

Zapekacie misy

Vykúzlite fantastické dobroty pre celú rodinu. Pripravte sladký dezert alebo mäso, ktoré sa bude priamo rozpadať na jazyku. Vyberte si z ponuky guľatých, hranatých alebo oválnych tvarov.

Vyskúšajte priestranný obojstranný keramický pekáč. Oceníte ho predovšetkým pre jeho nepriľnavosť a vysokú kvalitu. Keramika umožňuje zdravé varenie bez tuku, vďaka čomu si môžete vychutnať šťavnaté a zdravé jedlo. Veľmi praktickú vlastnosť predstavuje aj jeho trvanlivosť a ľahká údržba.

Sklenená misa z borosilikátového skla je primárne prispôsobená na pečenie hydiny, ale využiť ju môžete pokojne na zapekanie cestovín alebo prípravu mäsových pokrmov. Sklo do seba nenatiahne žiadne pachy a navyše je priehľadné, takže vám ušetrí prácu. Nemusíte misu vyberať, odklápať veko a kontrolovať pokrm. Stačí sa pozrieť cez sklo.

Menej informácií
  • Odporúčané
  • Od najlacnejšieho
  • Od najdrahšieho
  • Od najobľúbenejšieho
3 produkty
Obojstranný keramický pekáč s vekom 4,5 l Obojstranný keramický pekáč s vekom 4,5 l
26.90 €
Skladom posledný 1 ks
Zobraziť
Liatinová zapekacia misa s uškami oválna Liatinová zapekacia misa s uškami oválna
17.90 €
Skladom 5 ks
Zobraziť
Liatinová zapekacia misa Liatinová zapekacia misa
49.90 €
Skladom posledné 3 ks
Zobraziť
  • 1

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup