Spálňa

MIESTO NA RELAXÁCIU

Tešíte sa po náročnom dni až si konečne ľahnete a obklopia vás mäkučké periny a vankúše? Spálňa ale nie je iba miesto, kam sa chodíme vyspať. Je určená aj pre relaxáciu a odpočinok. Na to je potrebné myslieť pri výbere farieb do spálne. Zladiť posteľné obliečky, prestieradlá, obliečky na vankúšiky a navodiť tú správnu atmosféru.

Okrem farieb je dôležitý aj materiál obliečky. Zimomraví ocenia hrejivé obliečky z klasického flanelu alebo moderného mikroplyšu, ktorý hreje väčšmi než babičkiné periny. Nezabudnuteľný luxus potom zažijete s obliečkami zo saténu.

Je tu však jedna vec, ktorá nie je vidieť, ale nemala by vám chýbať. Chránič matraca, ktorý zabezpečí, aby váš matrac zostal dlho ako nový. Želáme vám krásne sny.

Menej informácií

Spálne vašich snov

Poradíme, čo vybrať, aby ste mali tie najkrajšie sny
Kvetinová spálňa a lievance do rúry

Kvetinová spálňa a lievance do rúry

Kvetinový trend patrí tento rok k výraznej motivácii. V spálňach sa bude vynímať prirodzene a jedným slovom nádherne. Obzvlášť v kombinácii s raňajkami do postele - lievance z rúry.

čítať ďalej
Ako pekne zložiť napínacie prestieradlo

Ako pekne zložiť napínacie prestieradlo

Prestieradlá jersey máme v 20 rôznych farbách! Máme pre vás tipy, ako ich darčekovo zabaliť ako kabelku alebo si ušiť pružné pásky na jednoduché ukladanie.

čítať ďalej

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup