Chcete naozaj hľadať 1816801?

Nerezový tlakový hrniec PROFI, 3,5 l

  • technická novinka - silikónový ventil pre väčšiu bezpečnosť
  • kratšia doba prípravy pokrmov
  • úspora energie
  • na všetky typy varných plôch

Tlakový hrniec s pokrievkou rovného tvaru je vybavený silným 3 vrstvým akutermickým dnom, ktoré vďaka svojim vlastnostiam výrazne šetrí tepelnú energiu aj čas strávený pri príprave pokrmov. Hrniec je vybavený pružným vekom s tvarovanou rukoväťou a s bezpečnostným a pracovným ventilom na vypúšťanie tlaku. Hrniec je vhodný na všetky typy tepelných zdrojov.

Max. výška naplnenia hrnca je vyznačená z vonkajšej strany nádoby. Tlakový hrniec je vybavený špeciálnym tretím silikónovým ventilom, ktorý slúži ako ďalšia poistka pre prípad, keby oba štandardné ventily zlyhali. Pri tlaku nad 2 bary sa tento ventil sám uvoľní, aby mohlo dôjsť k zníženiu tlaku v nádobe a nedošlo k jej poškodeniu či vymršteniu veka. Silikónový ventil je umiestnený tak, aby pri uvoľnení neohrozil nikoho v bezprostrednej blízkosti hrnca. Ide o technickú novinku zaisťujúcu väčšiu bezpečnosť spotrebiteľov. Súčasťou balenia je návod s uvedenými časmi na prípravu vybraných potravín.

Materiál: nerezová oceľ, plast, silikón

Vhodné do umývačky riadu: áno

Vyskúšali sme za vás!

Obrovskou prednosťou tlakových hrncov je skrátený čas príprav pokrmov, navyše s ich výraznejšími chuťovými vlastnosťami. To všetko ponúka napríklad odľahčený guláš z bravčového mäsa, zelených paprík a červenej fazule, ktorý môže byť na stole za trištvrte hodinky, mäkučký a voňavý.

Hodnotenie (0)

Napíšte recenziu a vyhrajte peniaze za váš nákup späť!
Vložte svoju recenziu alebo fotografiu k zakúpenému produktu a budete zaradení do každotýždňového žrebovania, v ktorom môžete dostať cenu tovaru späť.
Napíš a vyhraj
Viac informácií
0%
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Vaše otázky

Máte nejaké otázky k danému produktu? Neváhajte sa opýtať v našej diskusii.

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na Jar 2023.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Novinky a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup