Vybavenie kuchyne

KUCHYŇA SRDCE DOMOVA

Možno taktiež riešite, že by vaša kuchynská linka potrebovala nafúknuť. Hrnce, panvice, jedálenské súpravy, taniere a hrnčeky sú ukryté v skrinkách, príbory a nože v šuflíkoch, ale na kuchynskej linke by ste chceli miesto pre kuchynského robota, varnú kanvicu, mlynček, odšťavovač, mixér na smoothie alebo napríklad krásny chlebník. Kuchynské spotrebiče síce zaberajú miesto, ale šetria čas.

V kuchyni vzniká veľa dobrôt, ktoré môžu robiť radosť po celý rok. Zaváranie je opäť v móde a tak nechýbajú v ponuke zaváracie hrnce alebo zaváracie poháre.

A samozrejme cukrárske pomôcky na výrobu sladkostí na špeciálne príležitosti. Či už to sú moderné silikónové formy na pečenie alebo formy na cukrovinky.

Menej informácií

Staňte sa hviezdou v kuchyni

Tipy a rady, ako sa v kuchyni nezblázniť
Jahodové koláče s mriežkou

Jahodové koláče s mriežkou

Na blogu pre vás máme recept na bleskurýchly koláč z kupovaného lístkového cesta. Vďaka špeciálnemu valčeku, ktorý ponúkame na našom e-shope, vytvoríte mriežku behom chvíle a konečný výsledok bude vyzerať ako z najlepšej pekárne.

čítať ďalej
Tri sladkosti zo šiškovača Clatronic + video

Tri sladkosti zo šiškovača Clatronic + video

Tento fialový pomocník do domácnosti napečie behom chvíľky donuty, muffiny aj guľôčky na špajli, ktoré chutia deťom.

čítať ďalej

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup