Predstavujeme Španielskeho výrobcu Nueva Textúra

Firma Nueva Textúra sídliaca v meste Ontynient v španielskej Valencii je jednou zo štyroch textilných spoločností spadajúcich pod Holding Group VALENZATEX. Nueva Textúra sa zameriava na navrhovanie poťahových a dekoračných látok, z ktorých potom šije poťahy na sedacie súpravy a prikrývky.

Hoci bola spoločnosť Nueva Textúra založená až v roku 2004 a na trhu je ešte len krátko, stačila sa už dostať do povedomia zákazníkov po celom svete. Za obľubou ich textilných výrobkov so 100% španielskym pôvodom stojí výborná kvalita, zaujímavý dizajn, kreativita a v neposlednom rade tiež servis poskytovaný pre zákazníkov.

Medzi najobľúbenejšie produkty firmy Nueva Textúra patria napínacie poťahy na sedacie súpravy a na jedálenské stoličky, ktoré sa vyrábajú v dvoch prevedeniach, ako monoelastické, roztiahnuteľné v jednom smere a bielastické, ktoré sú roztiahnuteľné na dĺžku i na šírku.

Druhá textilná firma spadajúca pod Holding Group VALENZATEX sa volá Cotopur a zameriava sa na výrobky potrebné pre zdravý a pohodlný spánok, ako sú vankúše, matrace a matracové chrániče. Výrobky firmy Cotopur sú antialergické a vyrobené z prírodných a ekologicky nezávadných materiálov.

Podobný sortiment ponúka aj firma Don Almohadon, ktorá patrí taktiež do Holdingu VALENZATEX. Táto spoločnosť využívajúca najmodernejšie technológie sa radí k popredným výrobcom potrieb pre zdravý spánok v Španielsku. Ich vankúše a matrace však putujú aj do iných štátov Európy, tiež do Ázie, Južnej Ameriky a dokonca aj do Afriky.

Štvorlístok rýdzo španielskych firiem vyrábajúcich bytový textil uzatvára spoločnosť Vialman, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom prikrývok, diek, obrusov a závesov.

Všetky štyri dcérske spoločnosti Holding Group VALENZATEX vyrábajúce textilné výrobky pre domácnosť majú spoločné ciele, ktoré spočívajú nielen v snahe o spokojnosť zákazníkov, ale tiež v maximálnej šetrnosti k životnému prostrediu, využívanie energie z obnoviteľných zdrojov a vysokom podiele prírodných a zdravotne nezávadných materiálov vo všetkých svojich textilných produktoch.

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup