Predstavujeme Španielskeho výrobcu Nueva Textúra

Firma Nueva Textúra sídliaca v meste Ontynient v španielskej Valencii je jednou zo štyroch textilných spoločností spadajúcich pod Holding Group VALENZATEX. Nueva Textúra sa zameriava na navrhovanie poťahových a dekoračných látok, z ktorých potom šije poťahy na sedacie súpravy a prikrývky.

Hoci bola spoločnosť Nueva Textúra založená až v roku 2004 a na trhu je ešte len krátko, stačila sa už dostať do povedomia zákazníkov po celom svete. Za obľubou ich textilných výrobkov so 100% španielskym pôvodom stojí výborná kvalita, zaujímavý dizajn, kreativita a v neposlednom rade tiež servis poskytovaný pre zákazníkov.

Medzi najobľúbenejšie produkty firmy Nueva Textúra patria napínacie poťahy na sedacie súpravy a na jedálenské stoličky, ktoré sa vyrábajú v dvoch prevedeniach, ako monoelastické, roztiahnuteľné v jednom smere a bielastické, ktoré sú roztiahnuteľné na dĺžku i na šírku.

Druhá textilná firma spadajúca pod Holding Group VALENZATEX sa volá Cotopur a zameriava sa na výrobky potrebné pre zdravý a pohodlný spánok, ako sú vankúše, matrace a matracové chrániče. Výrobky firmy Cotopur sú antialergické a vyrobené z prírodných a ekologicky nezávadných materiálov.

Podobný sortiment ponúka aj firma Don Almohadon, ktorá patrí taktiež do Holdingu VALENZATEX. Táto spoločnosť využívajúca najmodernejšie technológie sa radí k popredným výrobcom potrieb pre zdravý spánok v Španielsku. Ich vankúše a matrace však putujú aj do iných štátov Európy, tiež do Ázie, Južnej Ameriky a dokonca aj do Afriky.

Štvorlístok rýdzo španielskych firiem vyrábajúcich bytový textil uzatvára spoločnosť Vialman, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom prikrývok, diek, obrusov a závesov.

Všetky štyri dcérske spoločnosti Holding Group VALENZATEX vyrábajúce textilné výrobky pre domácnosť majú spoločné ciele, ktoré spočívajú nielen v snahe o spokojnosť zákazníkov, ale tiež v maximálnej šetrnosti k životnému prostrediu, využívanie energie z obnoviteľných zdrojov a vysokom podiele prírodných a zdravotne nezávadných materiálov vo všetkých svojich textilných produktoch.

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na Jar 2023.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Novinky a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup