Odšťavovač ovocie + plátno

Odšťavovač ovocie + plátno

35.90 
kus
DOPRAVA ZADARMO
K OBJEDNÁVKE NAD 60 €
Odšťavovač ovocie + plátno
  • závitový mechanizmus
  • ľahko prichytíte ku kuchynskej linke
  • kvalitné a zdravé domáce šťavy

Mechanický mlynček na odšťavovanie vylisuje šťavu takmer zo všetkých druhov ovocia a zeleniny, obilných tráv, bylín a klíčkov. Pri použití mäkkého ovocia pripraví skôr pyré alebo hustú šťavu s vysokým obsahom vlákniny. Odšťavovanie prebieha vďaka drveniu a tlaku, ktorý vytvára závitová hriadeľ. Všetka vylisovaná šťava odteká otvorom v bočnej strane odšťavovacej komory a cedí sa cez cedník, ktorý je umiestnený vo vnútri odšťavovacej komory a preteká cez plátno do nádoby. Vďaka tomu získate kvalitnú šťavu bez akejkoľvek nežiadúcej dužiny. V prednej časti je možné skrutkou regulovať prítlak dužiny podľa použitej suroviny. Zvyšky ovocia a zeleniny vpredu odpadávajú z odšťavovača. Odšťavovač ľahko a pevne prichytíte k Vašej kuchynskej linke pomocou upevňovacej skrutky. Gumové chrániče zabránia poškodeniu kuchynskej dosky pri pripevnení. Jednoduchá údržba - stačí opláchnuť prúdom vody. Nie je vhodný do umývačky riadu. Je vhodný na dosky s max. hr. 3,5 cm.

 

Materiál: liatina

Rozmery: výška od stola 17,5 cm, násypka pr. 9 cm

Hodnotenie (0)
Napíšte recenziu a vyhrajte peniaze za váš nákup späť!
Vložte svoju recenziu alebo fotografiu k zakúpenému produktu a budete zaradení do každotýždňového žrebovania, v ktorom môžete dostať cenu tovaru späť.
Napíš a vyhraj
Viac informácií
0
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Vaše otázky
Máte nejaké otázky k danému produktu? Neváhajte sa opýtať v našej diskusii.

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup