Súprava prikrývky a vankúša z ovčej vlny

(1 Hodnotenie)
Kód: 54994

Súprava prikrývky a vankúša z ovčej vlny

(1 Hodnotenie)
Kód: 54994
Vypredané
DOPRAVA ZADARMO
Súprava prikrývky a vankúša z ovčej vlny
  • dokonalé termoregulačné vlastnosti
  • kvalitné spracovanie v luxusnom bavlnenom sypku
  • spracované v chránenej dielni v Českej republike

 

Posteľná súprava s výplňou z ovčieho rúna v lete chladí, v zime hreje. Prirodzené termoregulačné vlastnosti vlny sa ihneď prispôsobia telesnej teplote, čím telo vystavia tzv. suchému teplu, ktoré tíši reumatické bolesti, zlepšuje krvný obeh a priaznivo pôsobí na obličky a močové cesty. Lanolín obsiahnutý v rúne prirodzene odpudzuje roztoče a baktérie.

Súprava obsahuje: vankúš 70 x 90 cm a prikrývka 135 x 200 cm alebo predĺžená prikrývka 135 x 220 cm.

 

Materiál: mykaná ovčia vlna, sypok bavlna

Odporúčané pranie: profesionálne chemické čistenie alebo ručné pranie do 30 °C za použitia prostriedku s lanolínom; nežehlite, nesušte v sušičke, nebielte.

Domov sv. Anežky, o.p.s.

Poslaním Domova sv. Anežky je podporovať ľudí so zdravotným postihnutím v rozvoji sebadôvery, samostatnosti a osobnej realizácie tak, aby mohli žiť spokojný život v bežnej spoločnosti. Vo svojich dielňach v Týnu nad Vltavou im ponúka pracovné uplatnenie v priamej spolupráci a kontakte s ľuďmi a pracovníkmi zdravými. Prostredníctvom zamestnania sa tak snaží podporovať nielen finančnú nezávislosť ľudí s handicapom, ale aj ich sebavedomie a pocit vlastnej zodpovednosti. V DSA si pre výrobu vlnených výrobkov chovajú vlastné ovečky, takže celý výrobný proces od suroviny po finálny produkt prebieha tu, bez vstupu tretích strán. Nákupom výrobkov z Domova sv. Anežky tak podporujete primárne tento záslužný a zmysluplný projekt aj Vy.

VLNA
Vlnené výrobky vďaka prirodzene termoregulačnej schopnosti vlny vás v zime budú hriať a v lete naopak chladiť, takže sa pod vlnenou prikrývkou nespotíte. Jej nízka prašnosť, vretenovitá štruktúra vlákna, prítomnosť lanolínu a schopnosť odvádzať vlhkosť z lôžkovín vytvára nevhodné prostredie pre roztoče a iné mikroorganizmy, preto je vhodná tiež pre alergikov.

ZDRAVIU PROSPEŠNÁ
Vlna sa jednoducho udržuje v čistote. Prírodný lanolín obsiahnutý v každom vlákne má priaznivé účinky na pokožku. Zjemňuje ju a pôsobí protizápalovo. Navyše tíši reumatické bolesti, priaznivo ovplyvňuje močové cesty a upokojuje celé telo.

ČESKÝ VÝROBOK
Podporujte s nami českých výrobcov nákupom kvalitných produktov. Zaručená istota pôvodu, prvotriednych materiálov a tradície. Nie nadarmo sa hovorí zlaté české ručičky!

Parametre

Výplň Ovčia vlna
Odporúčané pranie V ruke
Profesionálne čistenie
Materiál poťahu Bavlna
Vlastnosti Prírodný materiál
Celoročné
Hodnotenie (1)
Napíšte recenziu a vyhrajte peniaze za váš nákup späť!
Vložte svoju recenziu alebo fotografiu k zakúpenému produktu a budete zaradení do každotýždňového žrebovania, v ktorom môžete dostať cenu tovaru späť.
Napíš a vyhraj
Viac informácií
100%
Hodnotil 1 užívateľ
1 x
0 x
0 x
0 x
0 x
100%
Anna
21.4.2022

Vynikajúce výrobky ktoré sú prospešné pre zdravie. Mán niektoré deky s poduškami a používam ich už 30 rokov.

  • Pohodlný spánok, jermný povrch sýpkoviny a ochota vybavenia.
  • Nemám žiadne.
Je táto recenzia prínosná?   Áno (1) / Nie (0)
Vaše otázky (2)
Máte nejaké otázky k danému produktu? Neváhajte sa opýtať v našej diskusii.

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na Jar 2023.

Inšpirujte sa

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

2 751 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup