Dizajnové OBLIEČKY ZADARMO pri objednávke nad 60 €.

Súprava prikrývky a vankúša z ovčej vlny

Kód: 54994

Súprava prikrývky a vankúša z ovčej vlny

Kód: 54994
Predaj už skončil ... ale nezúfajte, pomôžeme vám vybrať iný tovar. Prehľadať kategórii Súpravy
Súprava prikrývky a vankúša z ovčej vlny
  • dokonalé termoregulačné vlastnosti
  • kvalitné spracovanie v luxusnom bavlnenom sypku
  • spracované v chránenej dielni v Českej republike

 

Posteľná súprava s výplňou z ovčieho rúna v lete chladí, v zime hreje. Prirodzené termoregulačné vlastnosti vlny sa ihneď prispôsobia telesnej teplote, čím telo vystavia tzv. suchému teplu, ktoré tíši reumatické bolesti, zlepšuje krvný obeh a priaznivo pôsobí na obličky a močové cesty. Lanolín obsiahnutý v rúne prirodzene odpudzuje roztoče a baktérie.

Súprava obsahuje: vankúš 70 x 90 cm a prikrývka 135 x 200 cm alebo predĺžená prikrývka 135 x 220 cm.

 

Materiál: mykaná ovčia vlna, sypok bavlna

Odporúčané pranie: profesionálne chemické čistenie alebo ručné pranie do 30 °C za použitia prostriedku s lanolínom; nežehlite, nesušte v sušičke, nebielte.

Domov sv. Anežky, o.p.s.

Poslaním Domova sv. Anežky je podporovať ľudí so zdravotným postihnutím v rozvoji sebadôvery, samostatnosti a osobnej realizácie tak, aby mohli žiť spokojný život v bežnej spoločnosti. Vo svojich dielňach v Týnu nad Vltavou im ponúka pracovné uplatnenie v priamej spolupráci a kontakte s ľuďmi a pracovníkmi zdravými. Prostredníctvom zamestnania sa tak snaží podporovať nielen finančnú nezávislosť ľudí s handicapom, ale aj ich sebavedomie a pocit vlastnej zodpovednosti. V DSA si pre výrobu vlnených výrobkov chovajú vlastné ovečky, takže celý výrobný proces od suroviny po finálny produkt prebieha tu, bez vstupu tretích strán. Nákupom výrobkov z Domova sv. Anežky tak podporujete primárne tento záslužný a zmysluplný projekt aj Vy.

VLNA
Vlnené výrobky vďaka prirodzene termoregulačnej schopnosti vlny vás v zime budú hriať a v lete naopak chladiť, takže sa pod vlnenou prikrývkou nespotíte. Jej nízka prašnosť, vretenovitá štruktúra vlákna, prítomnosť lanolínu a schopnosť odvádzať vlhkosť z lôžkovín vytvára nevhodné prostredie pre roztoče a iné mikroorganizmy, preto je vhodná tiež pre alergikov.

ZDRAVIU PROSPEŠNÁ
Vlna sa jednoducho udržuje v čistote. Prírodný lanolín obsiahnutý v každom vlákne má priaznivé účinky na pokožku. Zjemňuje ju a pôsobí protizápalovo. Navyše tíši reumatické bolesti, priaznivo ovplyvňuje močové cesty a upokojuje celé telo.

ČESKÝ VÝROBOK
Podporujte s nami českých výrobcov nákupom kvalitných produktov. Zaručená istota pôvodu, prvotriednych materiálov a tradície. Nie nadarmo sa hovorí zlaté české ručičky!

Parametre

Výplň Ovčia vlna
Odporúčané pranie V ruke, Profesionálne čistenie
Vlastnosti Prírodný materiál, Celoročné

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup