Šiškovač Clatronic CPM 3529 fialový

Kód: 16896
Doprava zadarmo

Šiškovač Clatronic CPM 3529 fialový

Kód: 16896
Predaj už skončil ... ale nezúfajte, pomôžeme vám vybrať iný tovar. Prehľadať kategórii Ostatné kuchynské spotrebiče
Šiškovač Clatronic CPM 3529 fialový

Šiškovač Clatronic je ideálny na výrobu sladkých pochúťok. Prístroj je vybavený 3 sadami vymeniteľných nepriľnavých foriem na pečenie - na okrúhle šišky, donatky a muffiny. Do formičiek nalejete cesto, zaklopíte a za chvíľu je upečené. Šiškovač má tepelne izolovanú rukoväť a ochranu proti prehriatiu. Súčasťou balenia je aj 50 ks tyčiek na výrobu tzv. cake pops, čiže guličiek na špajli. Príkon: 700 W. Rozmery: 21 x 12 x 26,5 cm.

Vyskúšali sme za vás!

Otestovali sme za vás šiškovač Clatronic. Tento fialový pomocník do domácnosti napečie behom chvíľky donuty, muffiny aj guľôčky na špajli, ktoré chutia deťom. Šiškovač je vybavený 3 sadami vymeniteľných nepriľnavých foriem na pečenie - na okrúhle šišky, donutky a muffiny. Ako funguje, uvidíte vo videu a na blogu potom nájdete recepty. Vyskúšali sme v ňom upiecť muffiny aj donuty. A keď budete mať chuť ich navyše pekne naaranžovať, môžete si pripraviť venček z jablčných šišiek s polevami. Vyskúšať môžete aj slané verzie. Parmezánové krokety sú skvelým doplnkom k šalátu.

Tlačený katalóg

Katalóg Bestsellerov 2023 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
2 590 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup