Anatomický matrac POLIMAX 19 cm

Kód: 50983
Doprava zadarmo

Anatomický matrac POLIMAX 19 cm

Kód: 50983
Predaj už skončil ... ale nezúfajte, pomôžeme vám vybrať iný tovar. Prehľadať kategórii Matrace
Anatomický matrac POLIMAX 19 cm

Základ matraca POLIMAX tvorí 16 cm vrstva kvalitnej studenej peny ELIOCEL 30 kg/m3, ktorá je priedušná a poskytne telu ortopedickú podporu. Je trvácnejšia ako latexová pena a nemá limit na váhu tela. Zároveň je zaistená dokolaná cirkulácia vzduchu vo vnútri matraca. Matrac, ktorý neprenáša vibrácie partnera a je úplne tichý, patrí do kategórie stredne tuhý.

Kvalitný prešívaný poťah má vrchnú vrstvu z elastického úpletu s podielom prírodných vlákien. Spodná vrstva je zložená zo silikonizovaných dutých vlákien podložených netkanou textíliou. Prešívaný poťah je antialergický, redukuje výskyt roztočov.

Matrace dodávame vákuovo balené, stočené do rolky pre ľahkú manipuláciu. Po rozbalení nechajte matrac ležať 24 hodín bez záťaže. Z dôvodu väčších rozmerov tento produkt nemožno doručiť cez Zásielkovňa.sk ani cez Slovenskú poštu.

 

Aby ste čo najviac predĺžili životnosť vášho matraca, odporúčame zaobstarať si chránič matraca, ktorý ho ochráni pred znečistením a opotrebovaním, v prípade nepriepustnej varianty aj pred telesnou vlhkosťou a tekutinami. Rady a tipy, ako udržiavať a čistiť matrace, nájdete aj na blogu.

 

Materiál poťahu: elastická bavlna

Materiál výplne: pena ELIOCEL 16 cm 30 kg/m3, netkaná textília, duté vlákno

Celková výška matraca: 19 cm

Garancia: 8 rokov proti deformáciám

Použitie: pevný aj lamelový rošt

Overený výrobca

Firma Don Almohadon využíva najmodernejšie technológie a radí sa k popredným výrobcom potrieb pre zdravý spánok v Španielsku. Ich vankúše a matrace však putujú aj do iných štátov Európy, tiež do Ázie, Južnej Ameriky a dokonca aj do Afriky.

Viac o firme tu »

Matrace turecké výroby majú certifikát kvality OEKO-TEX Standard 100. Certifikát OEKO-TEX je celosvetovo uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar, ktorý je vyrábaný iba zo zdravotne nezávadných materiálov.

Viac o certifikátu tu »

Parametre

Výška matraca 19 cm
Výplň Pena ELIOCEL, netkaná textília, duté vlákno
Rozmer 80 x 200 cm, 90 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm
Materiál poťahu Elastická bavlna
Tvrdosť matraca Stredne tvrdá
Záruka 8 rokov
Použitie Pevný rošt, Lamelový rošt

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup