Dizajnové OBLIEČKY ZADARMO pri objednávke nad 60 €.

Ako objednať

Máme pre vás hneď niekoľko pohodlných spôsobov, ako objednať. Najjednoduchší spôsob je prostredníctvom nášho e-shopu. Ak by ste si nevedeli s vašou objednávkou rady, môžete zavolať na našu zákaznícku linku, kde vám s objednávkou pomôžu naše ochotné operátorky.

 


TELEFONICKY:

02/330 565 92

Naše operátorky sú k dispozícii 7 dní v týždni: Po - Pia 7 - 22 hod., So - Ne 8 - 20 hod.

 

ONLINE:

www.dedoma.sk

Nájdete tu mnoho ďalších produktov, rovnako ako zaujímavé nápady, recepty a množstvo informácii. Pri správnom odoslaní objednávky Vám zašleme automatickú odpoveď o prijatí objednávky. V prípade otázok sa potom môžete obrátiť na emailovú adresu, z ktorej Vám prišlo potvrdenie.

 

E-MAILOM:

objednavka@dedoma.sk

Naše operátorky Vám potvrdia, že bola Vaša objednávka úspešne prijatá.

 

PÍSOMNE:

pošlite nám svoju objednávku na adresu deDoma - ID 1917, P.O.Box 901 - Det. prac. Sihoť, 911 01 Trenčín

 


Informácie o zásielke:

Pokiaľ si prajete byť informovaní o zásielke, nezabudnite nám oznámiť Vaše mobilné číslo, alebo emailovú adresu, kam Vám môžeme informácie zaslať. V deň podania zásielky na Slovenskej pošte Vám na uvedený kontakt príde SMS správa alebo email s informáciou, že je zásielka pripravená k doručeniu. Ďalej budete od Slovenskej pošty informovaní o prípadnej možnosti vyzdvihnutia zásielky, dobe uloženia a konci úložnej doby.

Viac informácií o spôsobe dodania nájdete v časti Doprava a platba.

 

Storno objednávky:

Pokiaľ si z akéhokoľvek dôvodu prajete stornovať objednávku, kontaktujte prosím bezodkladne náš zákaznícky servis. Môžete nás kontaktovať telefonicky, emailom, prostredníctvom chatu či cez kontaktný formulár. Pokiaľ zásielka nebola ešte odovzdaná k doručeniu, je možné objednávku stornovať. Pokiaľ zásielka už bola odovzdaná prepravcovi, bude Vás operátor informovať o ďalšom postupe.

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup