Spoločne to zvládame - expedujeme v bežnom režime s maximálnym dôrazom na bezpečnostné opatrenia. Ako to u nás vyzerá?

Matrace

Doprajte si kvalitný spánok s luxusnými Španielskymi matracmi Don Almohadón! Španieli si uvedomujú, ako je kvalitný spánok pre zdravie a pohodu človeka dôležitý, preto je pre nich Siesta posvätná. Kto iný ako národ milovníkov kvalitného spánku by mal byť odborník na kvalitný matrac?

Prvotriedne matrace Don Almohadón sú vyvíjané za použitia najvyspelejších technológií. Jadrá matracov sú vyrábané z prvotriednej studenej peny Eliocel, čo zaručuje jej optimálnu tuhosť. Eliocel je veľmi pružná a tvarovo stála studená pena, ktorá sa prispôsobí prirodzenému tvaru chrbtice a vďaka svojmu molekulárnemu zloženiu umožňuje dokonalú cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca, neprenáša vibrácie partnera a je úplne tichá. Matrac Don Almohadón spĺňa prísne predpisy Európskej únie týkajúce sa kontroly kvality, garancia 8 rokov na deformáciu jadra je toho dôkazom. Studená pena Eliocel je trvácnejšia ako latexová pena, preto nemá limit na váhu užívateľa. Matrace Don Almohadón Vám poskytnú zdravý a pohodlný spánok bez kompromisov.

  • Odporúčané
  • Od najlacnejšieho
  • Od najdrahšieho
  • Od najobľúbenejšieho
4 produkty
  • 1

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na jesennú sezónu. Krásne doplnky do interiéru aj šikovní pomocníci na jednom mieste.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup