Bytové doplnky

STAŇTE SA BYTOVÝM DIZAJNÉROM

Bytové doplnky sú v podstate také šperky pre váš domov. Stačia lacné bytové dekorácie a s minimálnymi nákladmi úplne zmeníte vzhľad izby. Niekedy je investícia za pár korún, ako je to v prípade sviečok, svietnikov alebo sezónnych dekorácií (ako sú napríklad tie vianočné, ktoré vyťahujeme každý rok). Dajte šancu aj umelým kvetom. Zapadnú do temných rohov, kde by žiadna kvetina nerástla a budú tam vyzerať skvele.

A pretože domov netvorí iba obývačka, nemali by ste zabudnúť ani na chodbu, kde spraví parádu nová rohožka, alebo skrášliť kúpeľňu novou skrinkou pod umývadlo. Pozornosť si zaslúži aj detská izba. V nej môžete použiť detské samolepky na stenu a detský koberček je takmer nevyhnutný, pretože väčšinu času trávia hraním na zemi.

Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.

Bytové doplnky pre štýlový interiér

Tipy, ako doplnky vhodne skombinovať
Hrnčeková romantika

Hrnčeková romantika

Hrneček je skvělý dárek za to, že vás kamarádi pozvou na víkend chalupu, nebo budete potřebovat milou pozornost za hlídání dětí. Hrneček může vytvořit krásný obal pro cokoliv. Naplnit ho můžete čokoládou nebo vyzkoušejte například tyhle krásné chalupářské proměnit na jehelníček. Návod pro vás máme na blogu.

čítať ďalej
Svietnik s morským akváriom

Svietnik s morským akváriom

Vyrobte si poháre plné spomienok. Všetky vaše poklady z ciest si môžete pekne vystaviť. Návod nájdete na našom blogu.

čítať ďalej

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup