Vianoce sa rýchlo blížia a my ideme na plné obrátky. Tovar, ktorý máme skladom a objednáte ho do pondelka 17.12. do 09:00 hod., vám doručíme do Vianoc.   Viac >

Certifikáty a ocenenia

APEK - Certifikovaný obchod

Asociácia pre elektronickú komerciu (APEK) vykonáva certifikácie e-shopov už od roku 1999 a kladie si za cieľ zvýšiť dôveryhodnosť nakupovania na internete. Obchod deDoma získal od APEKu ocenenie Certifikovaný obchod. Naši zákazníci si tak môžu byť istí, že dodržiavame základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu na internete, úplne a pravdivo informujeme o prevádzkovateľovi, procese nákupu, vybavení objednávok a reklamácií a zaisťujeme bezproblémovú komunikáciu.


OEKO-TEX Standard 100

Pri výrobkoch označených certifikátom Dôvera v textílie (OEKO-TEX Standard 100) máte istotu, že sú vyrábané iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Skúšobné kritériá pre certifikáciu textílií a príslušné skúšobné metódy sú štandardizované na medzinárodnej úrovni.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup