Certifikáty a ocenenia

Heuréka - Overené zákazníkmi

Kvalitu služieb máme potvrdenú našimi zákazníkmi. Vďaka ich spokojnosti sme od portálu Heuréka získali prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Podmienkou pre toto ocenenie je vysoká spokojnosť zákazníkov s objednávkou na našom e-shope. Kritériami je úroveň poskytovaných služieb, komunikácia so zákazníkom a rýchlosť dodania tovaru.


ShopRoku 2021 - Cena kvality

V prestížnej ankete ShopRoku sme za rok 2021 získali vďaka priazni a podpore našich skvelých zákazníkov bronzové miesto v kategórii Bytové doplnky. Ďakujeme vám!


ShopRoku 2020 - Cena popularity

Za rok 2020 sme vďaka neutíchajúcej podpore našich zákazníkov zopakovali mimoriadny úspech v prestížnej ankete ShopRoku – stali sme sa víťazmi v Cene popularity v kategórii Bývanie a dizajn. Ďakujeme všetkým, ktorí pre nás hlasovali, berieme túto podporu ako výzvu a záväzok, aby sme aj naďalej zlepšovali naše služby, ponuku a zákaznícky komfort.


ShopRoku 2019 - Cena popularity

Za rok 2019 sme vďaka stálej priazni našich zákazníkov dosiahli mimoriadne výsledky v ankete ShopRoku - stali sme sa víťazmi v Cene popularity v kategórii Bývanie a dizajn. Ďakujeme úprimne všetkým, ktorí za nás hlasovali.


APEK - Certifikovaný obchod

Asociácia pre elektronickú komerciu (APEK) vykonáva certifikácie e-shopov už od roku 1999 a kladie si za cieľ zvýšiť dôveryhodnosť nakupovania na internete. Obchod deDoma získal od APEKu ocenenie Certifikovaný obchod. Naši zákazníci si tak môžu byť istí, že dodržiavame základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu na internete, úplne a pravdivo informujeme o prevádzkovateľovi, procese nákupu, vybavení objednávok a reklamácií a zaisťujeme bezproblémovú komunikáciu.


OEKO-TEX Standard 100

Pri výrobkoch označených certifikátom Dôvera v textílie (OEKO-TEX Standard 100) máte istotu, že sú vyrábané iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Skúšobné kritériá pre certifikáciu textílií a príslušné skúšobné metódy sú štandardizované na medzinárodnej úrovni.


DeDoma.sk na biano.sk

Biano

Biano je marketplace združujúci stovky eshopov s nábytkom a dekoráciami. Na trhu existuje od roku 2015. Ako prvý na našom trhu prináša do sektora Home&Decor možnosť vyhľadávať produkty pomocou obrázkov, vďaka čomu sú používatelia schopní nájsť nielen podobné produkty, ale dokážu si ich veľmi ľahko aj kvalitatívne a cenovo porovnať podľa vlastných preferencií. Cieľom Biana je nakupovanie zjednodušiť a pomocou technológií priniesť v tejto oblasti používateľom úplne novú nákupnú skúsenosť.

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na Jar 2023.

Inšpirujte sa

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

2 751 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup