Dizajnové OBLIEČKY ZADARMO pri objednávke nad 60 €.

Certifikáty a ocenenia

Heuréka - Overené zákazníkmi

Kvalitu služieb máme potvrdenú našimi zákazníkmi. Vďaka ich spokojnosti sme od portálu Heuréka získali prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Podmienkou pre toto ocenenie je vysoká spokojnosť zákazníkov s objednávkou na našom e-shope. Kritériami je úroveň poskytovaných služieb, komunikácia so zákazníkom a rýchlosť dodania tovaru.


ShopRoku 2021 - Cena kvality

V prestížnej ankete ShopRoku sme za rok 2021 získali vďaka priazni a podpore našich skvelých zákazníkov bronzové miesto v kategórii Bytové doplnky. Ďakujeme vám!


ShopRoku 2020 - Cena popularity

Za rok 2020 sme vďaka neutíchajúcej podpore našich zákazníkov zopakovali mimoriadny úspech v prestížnej ankete ShopRoku – stali sme sa víťazmi v Cene popularity v kategórii Bývanie a dizajn. Ďakujeme všetkým, ktorí pre nás hlasovali, berieme túto podporu ako výzvu a záväzok, aby sme aj naďalej zlepšovali naše služby, ponuku a zákaznícky komfort.


ShopRoku 2019 - Cena popularity

Za rok 2019 sme vďaka stálej priazni našich zákazníkov dosiahli mimoriadne výsledky v ankete ShopRoku - stali sme sa víťazmi v Cene popularity v kategórii Bývanie a dizajn. Ďakujeme úprimne všetkým, ktorí za nás hlasovali.


APEK - Certifikovaný obchod

Asociácia pre elektronickú komerciu (APEK) vykonáva certifikácie e-shopov už od roku 1999 a kladie si za cieľ zvýšiť dôveryhodnosť nakupovania na internete. Obchod deDoma získal od APEKu ocenenie Certifikovaný obchod. Naši zákazníci si tak môžu byť istí, že dodržiavame základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu na internete, úplne a pravdivo informujeme o prevádzkovateľovi, procese nákupu, vybavení objednávok a reklamácií a zaisťujeme bezproblémovú komunikáciu.


OEKO-TEX Standard 100

Pri výrobkoch označených certifikátom Dôvera v textílie (OEKO-TEX Standard 100) máte istotu, že sú vyrábané iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Skúšobné kritériá pre certifikáciu textílií a príslušné skúšobné metódy sú štandardizované na medzinárodnej úrovni.


DeDoma.sk na biano.sk

Biano

Biano je marketplace združujúci stovky eshopov s nábytkom a dekoráciami. Na trhu existuje od roku 2015. Ako prvý na našom trhu prináša do sektora Home&Decor možnosť vyhľadávať produkty pomocou obrázkov, vďaka čomu sú používatelia schopní nájsť nielen podobné produkty, ale dokážu si ich veľmi ľahko aj kvalitatívne a cenovo porovnať podľa vlastných preferencií. Cieľom Biana je nakupovanie zjednodušiť a pomocou technológií priniesť v tejto oblasti používateľom úplne novú nákupnú skúsenosť.

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup