Domácnosť, upratovanie

BUĎTE HVIEZDA DOMÁCNOSTI

Možno beriete upratovanie len ako nutné zlo. Dnes je ale rad praktických pomocníkov, ktorí vám s ním pomôžu. Prečo hneď vyťahovať veľký vysávač, keď na malé omrvinky na gauči stačí tyčový vysávač. Klasickú handru vymeňte za rotačný mop a akonáhle raz vyskúšate stierku na okná, nedáte ju už z ruky.

K upratovaniu patrí aj pranie bielizne a žehlenie. Povaľujúce sa oblečenia schová kôš na bielizeň, so špinavým si poradí práčka a voňavú bielizeň usušte na sušiaku. Možno je na čase vymeniť aj vašu starú žehliacu dosku a zaobstarať si variant s integrovanou zásuvkou, s miestom na zavesenie ramienok s vyžehleným prádlom alebo rukávnikom.

Keď už sme pri tých nových pomocníkoch a výmene starých verzií, igelitkám už tiež dávno odzvonilo. Kúpte si peknú nákupnú tašku. A jedna malá rada nakoniec. Keď budete mať doma všetko pekne uložené, napríklad v úložných boxoch, vaša domácnosť bude vždy pôsobiť upratane a organizovane.

Triky na ľahké upratovanie

Poradíme vám, akých si vybrať pomocníkov a uľahčiť si upratovanie

Domácnosť na ocot

Ocot je v podstate zázračné čistidlo, ktoré sa oplatí mať po ruke každý deň. Nielenže má antibakteriálne účinky, ale rozpúšťa tuky, likviduje mastné zvyšky jedla aj vodný kameň a pohlcuje pachy.

čítať ďalej

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup