Dizajnové OBLIEČKY ZADARMO pri objednávke nad 60 €.

Spálňa

MIESTO NA RELAXÁCIU

Tešíte sa po náročnom dni až si konečne ľahnete a obklopia vás mäkučké periny a vankúše? Spálňa ale nie je iba miesto, kam sa chodíme vyspať. Je určená aj pre relaxáciu a odpočinok. Na to je potrebné myslieť pri výbere farieb do spálne. Zladiť posteľné obliečky, prestieradlá, obliečky na vankúšiky a navodiť tú správnu atmosféru.

Okrem farieb je dôležitý aj materiál obliečky. Zimomraví ocenia hrejivé obliečky z klasického flanelu alebo moderného mikroplyšu, ktorý hreje väčšmi než babičkiné periny. Nezabudnuteľný luxus potom zažijete s obliečkami zo saténu.

Je tu však jedna vec, ktorá nie je vidieť, ale nemala by vám chýbať. Chránič matraca, ktorý zabezpečí, aby váš matrac zostal dlho ako nový. Želáme vám krásne sny.

Spálne vašich snov

Poradíme, čo vybrať, aby ste mali tie najkrajšie sny

Ako si vybrať prestieradlo

Dávno sú preč doby, kedy bolo v ponuke len biele plátenné prestieradlo. Ak sa pozriete na náš e-shop, zistíte, že farebná ponuka aj výber materiálov je oveľa širší. Ako ale ladiť obliečky a prestieradlo, aby postele nestratili glanc? Na našom blogu máme pre vás pár tipov, ako vybrať prestieradlo.

čítať ďalej

Kvetinová spálňa a lievance do rúry

Kvetinový trend patrí tento rok k výraznej motivácii. V spálňach sa bude vynímať prirodzene a jedným slovom nádherne. Obzvlášť v kombinácii s raňajkami do postele - lievance z rúry.

čítať ďalej

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup