Záhrada a kemping

KÚSOK PRÍRODY U VÁS DOMA

Záhrada je úžasným miestom k vlastnej realizácii. Niekto dáva prednosť záhrade plnej úžitku, kde sa to len hemží vlastnými vypestovanými rastlinami. Zaujímajú ho kvetináče na kvety alebo kvetináče na bylinky, fóliovník pre prvé reďkovky a skvelé papriky. A isto iste študuje aj rady, ako sa zbaviť škodcov pomocou repelentov škodcov alebo lapačov hmyzu.

Iný ju má ako miesto stretnutia. Záhradnícke potreby v tom prípade vymení za grilovacie náradie. Miesto kvetináčov je dominantou záhradný nábytok a záhradný gril a návštevy neobdivujú kvetinové záhony, ale záhradné dekorácie.

Pomôžeme vám zrealizovať obe predstavy. Pri všetkých záhradách ale i malého balkóna je jedno spoločné. Túžba mať kúsok prírody u seba doma.

Nápady pre vašu záhradu alebo balkón

Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si mohli pobyt vonku užiť
Záhradky v pohároch

Záhradky v pohároch

Ak si na našom e-shope vyberiete sklenené dózy Grande, hodiť sa vám budú nielen na uskladnenie potravín a pochutín. Vytvoriť do nich môžete aj pôvabné zelené záhradky, zvané florárium. Máme pre vás rady, ako ich založiť a udržiavať.

čítať ďalej

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup