Dizajnové OBLIEČKY ZADARMO pri objednávke nad 60 €.

Matrace

Exkluzívne matrace v našej ponuke sú vyvíjané za použitia najvyspelejších technológií, preto vám poskytnú zdravý a pohodlný spánok bez kompromisov. Základný rad tvorí krycí matrac z polyuretánovej (skrátene PUR) peny. Táto pena je pružná, má výborný odpor proti stlačeniu a vysokú tvarovú stálosť. Dokáže zjednotiť preležané miesta matraca a tým ho spohodlniť. Studená pena, niekedy označovaná ako HR (z anglického High Resilience), je vysoko pružná. Navyše je vďaka otvorenej bunkovej štruktúre veľmi priedušná. Dokáže veľmi dobre odvádzať teplo a vlhkosť od tela. Preto je veľmi vhodná pre tých, ktorí sa v spánku veľmi potia.

Posledným a v súčasnosti najobľúbenejším materiálom pre krycí matrac je pamäťová (niekedy nazývaná lenivá alebo visco-elastická) pena. Táto pena sa prispôsobí vášmu telu, pretože unikátny efekt pomalého vracania na neho nevytvára žiadny tlak. Je určená všetkým, ktorí majú problémy s chrbticou, kĺbmi alebo preležaninami. Má veľmi pozitívny vplyv na krvný obeh. Súčasne s tým telo stabilizuje v optimálnej polohe, v ktorej sa menej otáča a vďaka tomu je spánok pokojnejší a hlbší. Pamäťová pena absorbuje telesnú teplotu a udrží si ju, kým na nej ležíte. Zjednodušene by sa mohlo povedať, že pamäťová pena hreje.

  • Odporúčané
  • Od najlacnejšieho
  • Od najdrahšieho
  • Od najobľúbenejšieho
5 produktov

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup