Inšpirácia v bytovom textile

Glamour - elegancia pre váš domov

Skôr alebo neskôr utrpí aj tá najodolnejšia sedacia súprava či kreslo nejakú tú "ranu od života". Ak je však vaša staršia sedačka stále pohodlná a obľúbená, nemusíte ju vyhadzovať.

čítať ďalej

Medvedík z uteráku + video

Naučte sa podľa videa skladať medvedíka z uteráka. Je to naozaj veľmi jednoduché. Takto vtipne zabalené ich môžete darovať.

čítať ďalej

3 tipy, ako ochrániť sedačku

Zrejme každý z nás sa stará o to, aby zariadenie domova vydržalo pekné čo najdlhšie. V obývacej izbe to býva sedačka, ktorá je najviac namáhaným kúskom nábytku. Oplatí sa ochrániť si svoje útulné...

čítať ďalej

Banánový chlebíček

Recept na banánový chlebíček sa vám môže hodiť na výrobu perfektného jedlého darčeka. Chlebíček zabaľte do novej utierky a hurá na návštevu. Hanbu si určite neurobíte.

čítať ďalej

Desatoro pre bambusové ručníky

Nie je nič horšie, ako vyliezť z voňavej vane a naraziť na zatuchnutý uterák. Ak sa vo Vašej kúpeľni horšie vetrá a uteráky nie sú vždy úplne vyschnuté, vyskúšajte ich vymeniť za tie s podielom...

čítať ďalej

Nové typy uterákov

Až budete hľadať veľmi osobný darček, spomeňte si na elegantné sady uterákov a osušiek. Na našom e-shope sú pripravené komplety previazané saténovými stuhami, pribaľte pár drobností a máte krásny...

čítať ďalej

Kobercové nášľapy

Kobercové nášľapy na schody čiže schodnice zabraňujú prešľapom, opotrebeniu hrán a znižujú riziko podkĺznutia pri rýchlej chôdzi. V mnohých prípadoch predĺžia životnosť schodom z mäkších driev, sú...

čítať ďalej

Ikonický uterák Peshtemal

Jedna osuška a toľko využití! Na našom e-shope teraz nájdete osušky Peshtemal z tradičnej tureckej bavlny, ktoré môžete vziať k vode ako uterák, ale smelo poslúžia aj ako deka na pláž alebo na...

čítať ďalej

Levanduľové vankúšiky

Máte radi voňavé obliečky, uteráky a oblečenie? Vyrobte si vlastné levanduľové vrecúška, ktoré ich nielen krásne prevoňajú, ale zároveň zaženú i mole.

čítať ďalej

Obrus nielen na zahradný stôl

Vinylové obrusy nestratili svoju užitočnosť. Stále je dosť príležitostí, kedy je potrebné ochrániť stolnú dosku a užívať ju bez obáv.

čítať ďalej

Vankúš ako darček

Ste pozvaní na návštevu do nového bytu? Patrí sa priniesť niečo bytového. Ak viete, v akom štýle by mohol vankúš byť, previažte ho ako darčekový balíček.

čítať ďalej

Ako si poradiť so škvrnami na sedačke

Možno nejaký ten fliačik na sedačke bežne neriešite. Ale keď má prísť návšteva, ako keby bola zrazu škvrna väčšia, viditeľnejšia a sedačka celkovo špinavšia.

čítať ďalej

Zbrusu nové poťahy v romantickom štýle

Hoci je romantický štýl tak výnimočný a vyvoláva pocity nostalgie, na druhej strane prináša do našich domovov pôvab a pohodlie.

čítať ďalej

Zbavte svetre žmolkov + video

Chcete vedieť, ako funguje odžmolkovač? Máme pre vás video, kde uvidíte, ako rýchlo a ľahko zbaviť sveter žmolkov.

čítať ďalej

Aký štýl padne vašej obývačke?

Poradíme vám, ako jednoducho premeniť sedaciu súpravu a s ňou i celú obývaciu izbu. Stačí potom už len pár doplnkov a bývate ako v novom.

čítať ďalej

Záclony do jarných okien

Jarné upratovanie môžete pojať rôzne. Napríklad zavesením úplne nových, žiarivo bielych záclon. Sú už ušité, takže ich stačí len zavesiť a kochať sa novým výhľadom.

čítať ďalej

Poťahy Buklé vo farbách štyroch ročných období

Farebný súlad podvedome preberáme z prírody. Dojmy a pozitívne pocity si nesieme v sebe a ich odkaz sa potom celkom prirodzene objavuje v našich domovoch.

čítať ďalej

Renovácia ušiaku

Ak hľadáte kreslo, v ktorom sa vám bude krásne čítať, stavte na kreslo zvané ušiak. Ak ho máte niekde ukryté na povale alebo na chalupe len kvôli tomu, že už nemá pekné čalúnenie, máme pre vás radu.

čítať ďalej

Ako na pútka na uteráky

Ozdobte si uteráky vlastnými pútkami. Stanú sa milou ozdobou a bude vás to stáť len chvíľku práce. Nové uteráky si môžete kúpiť na našom e-shope a pustiť sa do práce.

čítať ďalej

Hit obývačiek

Váhate, čo s vašou sedacou súpravou, ktorá má už špinavé alebo roztrhané čalúnenie, prípadne sa farebne nehodí do obývacej izby? Jednoducho ju prezlečte pomocou napínacích poťahov do nového.

čítať ďalej

Poťahy Glamour

Poťahy Glamour vrátia vašej sedačke zašlú slávu. Bude vyzerať, ako by ste si ju práve priniesli z obchodu. Znovu sa z nej stane kráska, ktorá stojí za povšimnutie. Presvedčte sa sami.

čítať ďalej

Korálová - farba roku 2019

Zmeňte vašu existujúcu sedaciu súpravu alebo kreslo do trendovej koralovej, ktorá bola vyhlásená farbou roku 2019. Vďaka napínacím poťahom deDoma zvládnete premenu počas 5 minút.

čítať ďalej

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup