Medvedík z uteráku + video

 

Dobrých nápadov na univerzálne darčeky, nie je nikdy dosť. Najlepšie dať také veci, ktoré sa počas kratšieho času spotrebujú alebo opotrebujú. Vždy sa trafíte!

Napríklad také uteráky. Tu a tam ich musí doplniť každý z nás, dôvodom môže byť aj zladenie textílií s novým zariadením a pod. V žiadnom prípade uteráky nepatria k zanedbateľným darčekom. Ak vyberiete dobrú kvalitu a k tomu vystihnete správne farby interiéru, darčekom stopercentne potešíte. Každý má rád občas zmenu a je príjemné mať nové, pekné veci.

Ak venujete uteráky s nejakým vtipným nápadom, bude to bonus navyše. Naučte sa napríklad zložiť uterákového medvedíka. Kúpte sadu uterákov a z jedného zmotajte medveďa. Zabaľte všetko dohromady, pridajte mydlá a kozmetiku - a máte darček ako hrom! Môžete ho použiť ako svadobný dar, darček pre kamarátov, ktorí čakajú bábätko, alebo len tak pre potešenie. Zmotať uterák sa naučíte za chvíľočku. Ako na medveďa, uvidíte v nasledujúcom videu...

 

ČO BUDETE POTREBOVAŤ

Myslím, že je všetko zrejmé. K východiskovej pozícii skladania je nutné uterák skrátiť prehnutím asi o 1/3 dĺžky. Z tejto silnejšej časti uteráka vzniknú nohy. K vytvarovaniu medvedíka si pripravte 3 tenké gumičky, ktoré sa vo froté celkom stratia a potom čokoľvek na zdobenie. Na veľkosti uteráka nezáleží. Z malého bude jednoducho malý medvedík. Podarilo sa nám spracovať i veľký uterák s vytkanou bordúrou, ktorá materiál dosť spevňuje. Medveď ale tým pádom dostal vyšívanú košieľku. So zdobením sa môžete celkom vyblázniť. Zaviažte napríklad mašličky okolo oboch uší, pod hlavičku vyrobte podbradník s venovaním, pokojne naznačte aj noštek alebo oči.

Darčekovú škatuľu môžete vystlať čipkou a dozdobiť veko. Pridajte drobné darčeky a je to! Užite si trochu zábavy.


 

Odporúčame

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup