Všetko musí preč! Likvidácia zimných zásob so zľavou až 60%. Výhodne nakúpiť >

Obrus nielen na zahradný stôl

 

Vinylové obrusy nestratili svoju užitočnosť. Stále je dosť príležitostí, kedy je potrebné ochrániť stolnú dosku a užívať ju bez obáv.

Pekné dekóry s kvetinami predurčujú tieto obrusy na užívanie na záhradkách. Starší stôl vystavený poveternostným vplyvom stále poslúži na odkladanie záhradníckeho náradia a uľahčí vám prácu na záhrade. Je príjemné nebehať pre každú drobnosť na druhú stranu parcely. Umývateľný obrus z PVC ochráni aj pracovný stolík zaparkovaný pod stromami, na ktorom necháte dozrieť prvé letné jablká. Môžete pod neho napríklad ukladať kvetináče a kropiace kanvice. Znečisteniu stolovej dosky zabránite tiež na mestských balkónoch. Pri posedení stačí obrus len umyť a pokryť jednofarebným textilným prestieraním. Vinylovým materiálom možno potiahnuť i pomocný stolík na presádzanie kvetín. Dôvodov, prečo mať čisto a pekne upratané, je určite dosť.


 

OBRUS VYŽEHLÍ SLNKO A MIESTO ŠITIA VEZMETE DO RUKY NOŽNICE

 

Vinylové materiály sú ľahké a mäkké, nemajú nič spoločné s neohybnými obrusmi minulých čias. Zložené záhyby na obruse vyrovná slnečné teplo a ak potrebujete iný rozmer (obrus má veľkosť 130 x 180 cm), pomocou nožníc ho zastrihnete do potrebného tvaru. V noci nezabudnite záhradný obrus zabezpečiť proti vetru, ideálne na neho postavte osadený hlinený kvetináč. Uvidíte, že ústretovo pôsobiaci stôl vás zakaždým, keď pobežíte okolo, pozve k príjemnému spočinutiu.

 

VESELÚ DETSKÚ PARTY NIČ NEOHROZÍ

 

Pomocou umývateľných obrusov pekne a pohodlne ochránite aj svoju domácnosť. Početná detská spoločnosť dokáže totiž narobiť poriadnu kopu neporiadku. Ľahučké papierové taniere a tégliky sa väčšinou nevyhnú nejakej tej pohrome. Iste oceníte aj to, že po oslavách bude veľmi rýchlo upratané. Obrusy len utrite vlhkou handričkou, nechajte uschnúť a uschovajte na ďalšie použitie.


 

Odporúčame

Vinylový umývateľný obrus Bodka Vinylový umývateľný obrus Bodka
7.40 €
Skladom 2 ks
Zobraziť
Teflónový obrus Levanduľa Bestseller Teflónový obrus Levanduľa
od 12.90 €
Skladom 2 varianty

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na jesennú sezónu. Krásne doplnky do interiéru aj šikovní pomocníci na jednom mieste.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup