Cvičenie a fitness

Rozhodli ste sa cvičiť, ale nechce sa vám platiť členstvo v posilňovni? Ak patríte medzi odhodlaných, ktorí si cvičebný program radi organizujú sami, máme pre vás cvičebné pomôcky, s ktorými ľahko nahradíte cvičebné stroje z posilňovní.

Na jogu, pilates či iné strečingové cvičenie pri ktorom často ležíte alebo sedíte na zemi, je vhodným cvičebným doplnkom dvojvrstvová karimatka. Izoluje chlad od podlahy a vďaka mäkkému povrchu vás počas cvičenia nebude nič tlačiť.

Na posilňovanie brušných svalov využite STAR TRAINER. Vyberte si z 3 stupňov obtiažnosti a získajte vytúžený štíhly pás a ploché brucho. Na tomto prístroji vďaka podpere nezaťažujete krčnú chrbticu. Cviky, ktoré už bez problémov ovládate, posuniete o úroveň vyššie činkami.

Ak dávate prednosť dlhým vychádzkam v prírode, skvele vám poslúžia trekingové palice. Umožnia vám komfortný pohyb, istotu počas každého kroku a oporu pri náročnejších zostupoch.

  • Odporúčané
  • Od najlacnejšieho
  • Od najdrahšieho
  • Od najobľúbenejšieho
2 produkty
Zoštíhľujúce bermudy 1 Zoštíhľujúce bermudy 2
Zoštíhľujúce bermudy
17.90 
Skladom 1 variant
4,88x
Neoprénový zoštíhľujúci pás 1 Neoprénový zoštíhľujúci pás 2
Neoprénový zoštíhľujúci pás
od 7.90 
Skladom 2 varianty
4,930x

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup