Predstavujeme dodávateľa Sleep Well

SLEEP WELL - najjemnejšie pohladenie alebo láska na prvý dotyk,
oba tieto slogany vystihujú hebké, hrejivé a mäkučké výrobky z mikrovlákna alebo ak chcete z mikroplyšu značky SLEEP WELL. Značku Sleep Well založila Svitavská textilka SVITAP J.H.J. pred 12 rokmi a vôbec ako prváuviedla neodolateľné deky, obliečky, prestieradlá a radu ďalších výrobkov na slovenský a český trh.

Už 12 rokov tvorí pre svojich verných, ale aj nových zákazníkov svoje vlastné dizajnové kolekcie obliečok a diek, ktoré sú vždy jesennou očakávanou udalosťou. Tohtoročná kolekcia nesie tému "rovnováha" a snaží sa upozorniť na stále rýchlejšie a rýchlejšie životné tempo všade okolo nás. Preto v nej nájdete vzory ako Mandaly, Vlny, jemné kvetinové vzory, takmer všetko čo nás po náročnom dni upokojí a navodí stav odpočinku. Pre deti je pripravená novinka - prvý plyšový betlehem. Figúrky Jozefa, Márie, Ježiška z extra jemného mikrospandexu doplneného kartónovým betlehemom určite pomôžu k prerozprávaniu krásneho príbehu o narodení Ježiška a pochopenie tradície Vianoc.

Výrobky SLEEP WELL sú vyrobené s láskou pre všetky vekové kategórie:

  • pre bábätká - deky do kočíka a posteľná bielizeň do postieľky
  • pre deti - široká rada plyšových hračiek, obliečok a diek
  • pre dospelých - deky, dizajnové kúsky do interiéru
  • pre babičku a dedka napríklad hrejivé televízne vrece

Čerešničkou na torte je potom limitovaná edícia diek s potlačou motívu obrazu Ametyst od známeho maliara Alfonza Muchu. Táto kolekcia bola vyrobená v náklade 2000 kusov na základe poskytnutej licencie od vnuka Alfonza Muchu, Johna. Ku každej deke obdrží zákazník certifikát s poradovým číslom a zárukou pravosti.

Firma Svitap disponuje vlastnou vyšívacou linkou, takže svojim zákazníkom a to aj jednotlivcom ponúka ozdobiť napríklad deku pre bábätko alebo vankúšik výšivkou na želanie. Zároveň tvorí aj svoje vlastné kolekcie produktov s výšivkami, napr. pre poľovníkov, rybárov alebo priaznivcov jogy.

Flisové deky značky SLEEP WELL sú súčasťou štandardnej výbavy automobilov Škoda KODIAQ.

Výrobky z mikrovlákna sú testované a sú vybavené atestami o zdravotnej neškodnosti od českého ústavu ITC Zlín a protokolmi o zhode, na čom si firma zakladá.

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup