Vianoce

 

Darčeky od srdca

 

Chcete poradiť, aké sú najmilšie vianočné darčeky? Predsa také, ktoré sú za prvé - najobyčajnejšie, ale typicky vianočné, za druhé - sú potrebné, takže ich obdarovaný užije a neodloží a za tretie - sú od vás, to znamená z lásky.

Hrejivá deka poteší každého

 

Darček, ktorý všetko spája je hrejivá hebučká deka z mikrovlákna. Nikdy nesklame a poteší všetky vekové kategórie - od detí až po seniorov. Darovať barančekovú súpravu je ako darovať hrejivé objatie, navyše zahreje aj tých najväčších zimomrivcov. Chybu s ňou neurobíte ani vy.

Drobnosti do 20 €

 

Darovanie darčekov nie je podľa nás o peniazoch a ohromení obdarovaného cenou darčeka. Ide skôr o nápad, chvíľku premýšľania a snahu potešiť aj drobnosťou. Preto pre vás máme špeciálne tipy na darčeky do 20 €. Môže to byť pekný hrnček, ploskačka, náramok alebo vankúšik.

S čím neurobíte chybu?

 

Ak chcete darovať praktický darček, ste na správnom mieste! Prezrite si krásne obliečky, prestieradlá v celej rade farieb, sady uterákov alebo praktické napínacie poťahy, ktoré vedia premeniť sedaciu súpravu i štýl obývacej izby. Nechýbajú ani pomocníci do kuchyne alebo na záhradu.

Balenie darčekov bude radosťou

 

Aby darčeky potešili aj pred rozbalením, užite si samotné zdobenie balíčkov. Prezradia váš vtip a pracovitosť, aj pozornosť voči obdarovanému: Na blogu pre vás máme tipy, ako všetko pekne zabaliť alebo pridať vlastnoručne vyrobenú drobnosť.

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na jesennú sezónu. Krásne doplnky do interiéru aj šikovní pomocníci na jednom mieste.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Novinky a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup