DARČEK ZADARMO - dámska vesta z kolekcie *dD k vašej objednávke nad 39 €.

Vianoce

Darčeky pre ženy

 

Všetky ženy bez výnimky si zamilujú hrejivú barančekovú deku. Či už doma máte malú vnučku, hľadáte darček pre dcéru alebo chcete urobiť radosť babičke, barančeková deka je stávka na istotu. Darovať barančekovú súpravu je ako darovať hrejivé objatie, navyše zahreje aj tých najväčších zimomrivcov. Inšpirujte sa aj ďalšími tipmi, ako sú osvedčené kozmetické balíčky, šperky, praktické darčeky v podobe obliečok.

Prezrieť darčeky pre ženy

Darčeky pre mužov

 

Box na náradie s organizérom nadchne nielen kutilov, pretože v domácnosti je vždy čas od času potreba niečo opraviť. Priehradky vo vnútri skrinky uľahčujú organizáciu práce a zaisťujú jednoduchý prístup k potrebnému náradiu. Obdarovanému ušetríte veľa času stráveného hľadaním. Pokiaľ radšej leňoší, kúpte mu pánske obliečky alebo hrejivú deku, milovníci jedla ocenia brúsik pre dokonale ostré nože.

Prezrieť darčeky pre mužov

Darčeky pre deti

 

Už si nemusíte lámať hlavu, čo zaobstarať menším deťom pod stromček. Všetky deti radi tvoria a domček plný farieb k tomu inšpiruje bez výnimky všetky. 40dielná sada s tromi vyberateľnými zásuvkami obsahuje všetko, čo potrebujú na kreslenie a navyše pekne pohromade pod jednou strechou! Tie o trochu väčšie môžete potešiť hebučkou barančekovou dekou, ktorá im pripomenie tak obľúbené plyšáky.

Prezrieť darčeky pre deti

Darčeky do 20 €

 

Darovanie darčekov nie je podľa nás o peniazoch a ohromení obdarovaného cenou darčeka. Ide skôr o nápad, chvíľku premýšľania a snahu potešiť aj drobnosťou. Preto pre vás máme špeciálne tipy na darčeky do 20 €. Môže to byť pekný hrnček, ploskačka, náramok alebo vankúšik, ktorý pekne zabalíte alebo k nemu pridáte napríklad vlastnoručne pripravenú dobrotu.

Prezrieť darčeky do 20 €

Vianočné dekorácie

 

Správnu vianočnú atmosféru dodajú dekorácie. Nepochybne doma máte kúsky, bez ktorých si Vianoce nedokážete predstaviť a pravidelne raz za rok skrášlia vašu domácnosť. Jednou z takýchto môže byť betlehem, ktorý k tradičným slovenským Vianociam rozhodne patrí. Vďaka vybaveniu LED svetielkami s časovačom vytvorí krásne sviatočné zátišie či už na stole, poličke alebo na okne.

Prezrieť darčeky vianočné dekorácie

Vianočné pečenie

 

Aj keď bezmedzne milujete vaše staré kovové formičky, vyskúšajte pečenie v silikóne. Ušetrí vám veľa práce, pretože nie je potreba vymazávať ho a upečené koláčiky idú vždy vyklopiť, bez toho, aby sa rozlámali. Piecť môžete rožteky, orechy, labky, perníčky... na čo si spomeniete. Máme pre vás i ďalších pomocníkov, ktorí vám pečenie a prípravu štedrovečernej večere uľahčia.

Prezrieť pomôcky na vianočné pečenie

Extra darček pre všetkých

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na jesennú sezónu. Krásne doplnky do interiéru aj šikovní pomocníci na jednom mieste.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Novinky a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup