Predstavujeme Talianskeho výrobcu GAICO

Talianska firma Gaico je jednou z najznámejších svetových firiem vyrábajúcich napínacie poťahy na sedacie súpravy.

História tejto firmy siaha až do roku 1965, keď sa ešte volala Paulato Adriano a zaoberala sa výrobou paličkovaných čipiek a strapcov. Po pár rokoch firma zmenila svoje meno na Gaico a prešla na výrobu poťahov a prikrývok. Sídlo firmy nájdete už vyše 35 rokov v malom talianskom meste Gandini, ktoré leží v malebných Bergamských Alpách.

Od roku 2001 sa firma Gaico začala špecializovať na výrobu medzinárodne patentovaných elastických látok s plastickými reliéfmi, ktoré sú roztiahnuteľné do dĺžky aj do šírky. Z týchto látok sa šijú napínacie poťahy na najrôznejšie druhy sedačiek, kresiel, stoličiek a dokonca aj na niekoľko typov rohových sedacích súprav.

V roku 2011 vytvorila firma Gaico novú obchodnú značku Paulato by Gaico. Pod touto značkou sa jedinečné bielastické poťahy začali s veľkým úspechom šíriť do Európy a následne aj do celého sveta.

Veľký dôraz kladie firma Gaico na kvalitu materiálov, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé látky a tiež sleduje najnovšie trendy vo farbách a vzoroch, ktoré premieta do svojich výrobkov. Samozrejmosťou je aj prísna kontrola kvality už ušitých poťahov, ktorá sa nepochybne darí udržať aj vďaka tomu, že výroba prebieha výhradne v jednej talianskej továrni.

Zákazníci veľmi oceňujú nielen kvalitu ale aj jedinečnosť týchto krásnych elastických poťahov.

Všetky napínacie poťahy talianskeho výrobcu Gaico spĺňajú požiadavky na zdravotnú nezávadnosť, a teda môžu byť držiteľom certifikácie OEKO-TEX® Standard 100.

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na Jar 2023.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Novinky a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup