Koberec na schody polkruh VALENCIA béžová

Kód: 550605601

Koberec na schody polkruh VALENCIA béžová

Kód: 550605601
Predaj už skončil ... ale nezúfajte, pomôžeme vám vybrať iný tovar. Prehľadať kategórii Nášľapy na schody
Koberec na schody polkruh VALENCIA béžová

Kusový koberec na schody polkruh Valencia s drobným vzorom je dizajnovým kúskom pre každé schodisko. Na pripevnenie ku schodu slúži lepiaca páska, ktorá je pripevnená na spodnej strane koberca. Koberec má nielen estetickú funkciu, ale aj praktickú. Chráni schody pred opotrebovaním povrchu, ale aj pred pošmyknutím. Výška vlasu je 11 mm, koberec je zakončený chemlonovým lemovaním. Pri znečistení sa čistí mäkkou kefkou a mydlom alebo pracím prostriedkom. Je vyrobený zo 100% polypropylénu.

 

Rozmery: 24 x 65 cm

Materiál: 100% PP/filc, výška vlasu 11 mm

 

SUCHÁ PENA NA KOBERCE S VÔŇOU KVETÍN

Mr. Teppich Antialergén-pena je účinný prostriedok na ručné čistenie a starostlivosť o koberce a čalúnený nábytok. Odstraňuje prachové alergény, uľahčuje upratovanie zvieracích chlpov. Chráni farby, zosilňuje kobercové vlákna. Likviduje nepríjemné pachy a zanecháva príjemnú vôňu kvetov.

7.90 €
kus

ČESKÝ VÝROBOK
Podporujte s nami českých výrobcov nákupom kvalitných produktov. Zaručená istota pôvodu, prvotriednych materiálov a tradície. Nie nadarmo sa hovorí zlaté české ručičky!

Tlačený katalóg

Katalóg Leto 2024 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
4 312 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup