Stali sme sa Dobrým Anjelom

Pomáhame radi. Niekedy to sú len malé dobré skutky ako je zisťovanie, kde sa zasekol váš balík. Inokedy väčšie, ako napríklad darovanie posteľných oblieček, ktoré nám zostanú dlho na sklade, do chránenej šijacie dielne. Hovorili sme si, že by to chcelo ale niečo väčšieho.

DECEMBER 2015

A ako to býva, zasiahla náhoda. My sme mali 10.000 fanúšikov na facebooku a zároveň narazili na video, že Dobrých Anjelov je už viac ako 50.000. Prečítali sme si podmienky, ako sa stať Dobrým anjelom, a bolo to presne to, čo sme hľadali.

  • Spojiť sa s veľkým celkom
  • Presne vedieť, kam peniaze idú
  • Pomáhať tým, ktorí to skutočne potrebujú

Vďaka anjelskému účtu môžeme sledovať, komu naše peniaze pomohli, a prečítať si príbehy rodín aj ich ohlasy. Po celý rok 2016 tak budeme pomáhať rodinám, ktoré to naozaj potrebujú.

 

DECEMBER 2016

Máme za sebou prvé narodeniny. Za rok našej anjelskej služby naše peniaze pomohli 60 rodinám. Je to skvelý pocit vedieť, že pomáhame konkrétnym rodinám a môžeme si prečítať ich príbehy.

Preto sme sa rozhodli v spolupráci s Dobrým Anjelom pokračovať a ešte ju o kúsok posunúť. Stali sme sa jedným z finančných partnerov nadácie. Aj naďalej budeme financovať pomoc konkrétnym rodinám rovnakou sumou ako v minulom roku, ale ešte navyše pridáme rovnakú sumu na prevádzku nadácie. Vďaka tomu bude môcť venovať Dobrý Anjel všetky peniaze od "dobrých anjelov" vhodným rodinám a zároveň získa dostatok finančných prostriedkov na marketingové a prevádzkové náklady.

Tlačený katalóg

Katalóg Bestsellerov 2023 pre Váš útulnejší domov.

Nápady pre útulnejší domov

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania
Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.
2 590 výdajných
miest
a mnoho výhod pre
váš pohodlný nákup