Vianoce sa rýchlo blížia a my ideme na plné obrátky. Tovar, ktorý máme skladom a objednáte ho do pondelka 17.12. do 09:00 hod., vám doručíme do Vianoc.   Viac >

Pomôcky do kúpeľne

Znížená pohyblivosť v kombinácii s mokrými dlaždičkami v kúpeľni môže privodiť nebezpečný pád. Predíďte úrazu spojeným s pošmyknutím na vlhkej podlahe alebo pri výstupe z mokrej vane. Skvele vám poslúžia pomôcky do kúpeľne o ktoré sa môžete vždy pevne oprieť alebo zachytiť. Ideálneho pomocníka do vane predstavuje závesná sedačka. Uľahčí vám nielen kúpanie, ale predovšetkým výstup z vane.

Bytelné madlo do kúpeľne vám zaistí bezpečný a jednoduchý pohyb vo vani, bez toho aby došlo k pošmyknutiu a následnému pádu. Neoceniteľnú pomôcku predstavuje bidetová sprcha na WC, vďaka ktorej bude osobná hygiena hračkou. Bidetovú trysku využijete nielen pri ochorení konečníka, ale vďaka maximálnej hygiene predídete aj rôznym zdravotným komplikáciám. Bidet nainštalujete za pár minút. Trysku napojíte na studenú aj teplú vodu.

Menej informácií
  • Odporúčané
  • Od najlacnejšieho
  • Od najdrahšieho
  • Od najobľúbenejšieho
4 produkty
Prídavný bidet Prídavný bidet
13.90 €
Skladom > 15 ks
Zobraziť
Protišmyková podložka do sprchy Protišmyková podložka do sprchy
11.90 €
Dostupné od 26.12.
Zobraziť
Sedačka do vane Sedačka do vane
36.90 €
Skladom > 15 ks
Zobraziť
Prenosný elektronický bidet Prenosný elektronický bidet
19.90 €
Skladom 8 ks
Zobraziť
  • 1

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup