Vianoce sa rýchlo blížia a my ideme na plné obrátky. Tovar, ktorý máme skladom a objednáte ho do pondelka 17.12. do 09:00 hod., vám doručíme do Vianoc.   Viac >

Osobné váhy

Chcete osobnú váhu, ktorá bude nielen merať vašu hmotnosť ako celok, ale zvládne rozlíšiť aj tukové hodnoty a podiel vody v tele? Je to možné. Cvičenie či diéta bez následnej kontroly nie je príliš efektívne. Navyše priebežne potrebujete posilňovať motiváciu, ktorú získate sledovaním vašich každodenných pokrokov. S elegantnou multifunkčnou osobnou váhou získate svojho súkromného trénera a nepostrádateľného pomocníka pri sledovaní pokrokov počas chudnutia. Váha z kvalitného tvrdeného skla je teraz dostupná v 2 farebných prevedeniach. Náročných užívateľov určite poteší moderná váha s prehľadným displejom, ktorý ukáže percentuálne vyjadrenie vody, svalov, kostí a tuku v tele. Pamäť zvládne až 12 rôznych profilov postavy, preto ju môžete bez obáv požičať celej vašej rodine. Jednoduché ovládanie si veľmi skoro osvojíte.

Menej informácií
  • Odporúčané
  • Od najlacnejšieho
  • Od najdrahšieho
  • Od najobľúbenejšieho
3 produkty
Osobná váha s tukomerom B-5098 ružová
-20 %
Výpredaj
Osobná váha s tukomerom B-5098 ružová
25.50 € 31.90 €
Skladom 5 ks
Zobraziť
Osobná váha s tukomerom B-5062 Osobná váha s tukomerom B-5062
47.90 €
Skladom 4 ks
Zobraziť
Osobná váha B-5067 Osobná váha B-5067
22.90 €
Skladom posledné 3 ks
Zobraziť
  • 1

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup