Liatinové panvice

Liatina je vyrobená z čistého uhlíka a železa bez prímesi akéhokoľvek iného kovu. Vďaka dobrému rozdeleniu tepla sa jedlo varí úplne rovnomerne a nepripaľuje sa. Riad z liatiny je vysoko odolný a na povrchu nezostávajú zvyšky jedla. Nemusíte ho dávať ani do umývačky riadu, stačí len povrch ľahko utrieť hubkou či handričkou. Liatina je pomerne ťažký materiál, preto panvicu len tak neprevrátite.

Úžasným pomocníkom pre všetkých milovníkov vajíčok je špeciálna liatinová panvica na volské oká. Využiť ju nemusíte iba na vajíčka, ale skvele na nej pripravíte placky alebo lievance. Vďaka nepriľnavému povrchu pripravíte jedlo bez tuku. Slovenská liatina je navyše vhodná na všetky typy varných plôch.

Chcete sa pochváliť vynikajúcim steakom? Na liatinovej panvici ho pripravíte jednoducho. Výhodou je odnímateľná rukoväť na jednoduchšie uskladnenie. Drevený lopárik slúži zároveň ako podložka na okamžité servírovanie jedla.

Menej informácií
  • Odporúčané
  • Od najlacnejšieho
  • Od najdrahšieho
  • Od najobľúbenejšieho
3 produkty
Liatinová panvica na volské oká 24,5 cm Liatinová panvica na volské oká 24,5 cm
39.90 €
Skladom 8 ks
Zobraziť
Liatinová panvica s doskou Liatinová panvica s doskou
16.90 €
Skladom 4 ks
Zobraziť
Liatinová zapekacia panvica guľatá Liatinová zapekacia panvica guľatá
10.90 €
Skladom 4 ks
Zobraziť
  • 1

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup