Keramické nože

Keramické nože sú hitom poslednej doby. Zvlášť zástancovia zdravej stravy ich majú v obľube, pretože keramické nože neničia v potravinách vitamíny a nezanechávajú na rozdiel od oceľových nožov v ovocí a zelenine kovovú pachuť.

Keramický nôž vydrží dokonale ostrý aj niekoľko rokov a odpadá teda starosť o jeho brúsenie. Čepeľ keramického noža je krásne hladká a nezostávajú na nej žiadne zvyšky potravín. Po použití teda stačí nôž len opláchnuť vodou a usušiť. Či už sa vo vašej kuchyni bude vynímať celá sada keramických nožov alebo iba jeden praktický keramický nôž, nebudete pri krájaní s týmito nožmi nikdy ľutovať, že ste si ich kúpili. Sada keramických nožov môže byť tiež krásnym a užitočným darčekom pre každého kuchára či kuchárku.

Menej informácií
1 produkt
Keramické nože a škrabka na zemiaky Gourmet Ceramia Arancia, BANQUET Keramické nože a škrabka na zemiaky Gourmet Ceramia Arancia, BANQUET
19.90 €
Skladom posledné 2 ks
Zobraziť
  • 1

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup