Vianoce sa rýchlo blížia a my ideme na plné obrátky. Tovar, ktorý máme skladom a objednáte ho do pondelka 17.12. do 09:00 hod., vám doručíme do Vianoc.   Viac >

Domácnosť

BUĎTE HVIEZDA DOMÁCNOSTI

Možno beriete upratovanie len ako nutné zlo. Dnes je ale rad praktických pomocníkov, ktorí vám s ním pomôžu. Prečo hneď vyťahovať veľký vysávač, keď na malé omrvinky na gauči stačí tyčový vysávač. Klasickú handru vymeňte za rotačný mop a akonáhle raz vyskúšate stierku na okná, nedáte ju už z ruky.

K upratovaniu patrí aj pranie bielizne a žehlenie. Povaľujúce sa oblečenia schová kôš na bielizeň, so špinavým si poradí práčka a voňavú bielizeň usušte na sušiaku. Možno je na čase vymeniť aj vašu starú žehliacu dosku a zaobstarať si variant s integrovanou zásuvkou, s miestom na zavesenie ramienok s vyžehleným prádlom alebo rukávnikom.

Keď už sme pri tých nových pomocníkoch a výmene starých verzií, igelitkám už tiež dávno odzvonilo. Kúpte si peknú nákupnú tašku. A jedna malá rada nakoniec. Keď budete mať doma všetko pekne uložené, napríklad v úložných boxoch, vaša domácnosť bude vždy pôsobiť upratane a organizovane.

Menej informácií

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup