...domov príjemnejší, život jednoduchší? Spoločne to zvládneme! Zdá sa, že teraz budeme vo svojich domovoch tráviť viac času. Preto by sme vám chceli priniesť tipy, ako si ho čo najviac spríjemniť a tešiť sa z jeho útulnosti a bezpečia.

 

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

 

Myslíme na bezpečnosť vašu i našich zamestnancov:

 

  • Expedícia ide na plné obrátky. Naša veľká vďaka patrí pracovníkom skladu, ktorí robia všetko pre to, aby ste svoj balíček dostali do jedného týždňa.
  • Call centrum pracuje bez obmedzenia. Všetky naše operátorky (CZ/SK/PL/RO) pracujú z domova, rovnako ako mnoho ďalších zamestnancov.
  • Pri kontakte s cudzími osobami (dopravcovia, kuriéri) nosia naši zamestnanci rúško a snažia sa udržať odstup 2 m.
  • Na všetkých oddeleniach sú k dispozícii dezinfekcie na ruky.

 

NAŠE SLUŽBY VO VÝNIMOČNEJ SITUÁCII

 

  • Call centrum funguje bez obmedzenia, rovnako ako e-shop.
  • S ohľadom na maximálnu mieru bezpečia uprednostňujeme platbu vopred.
  • Môžete využiť služby všetkých dopravcov:

Pobočky Slovenskej pošty zostávajú zatiaľ otvorené podľa štandardných otváracích hodín. Doručovanie zásielok prebieha bez obmedzenia.

Pre kuriéra UPS nie je možná platba dobierkou, využite prosím platbu vopred a to platobnou kartou alebo bankovým prevodom.

Zásielkovňa bude vydávať iba pri platbe kartou (tj. bezkontaktne).

 

Na čo sa najčastejšie pýtate?

 

Doručí mi prepravca balíček, keď si objednám v čase 14 dňovej karantény? 

Áno, balíček Vám doručí, ale je nutné nás o tejto skutočnosti informovať a doplniť túto informáciu do poznámky k objednávke. Ide o bezpečnostný krok pre nášho prepravcu.

Mám objednávku s osobným odberom na pobočke Zásielkovňe, ktorá je momentálne zatvorená. Čo mám robiť?

Snažíme sa získať čo najviac informácií od dopravcu Zásielkovňe pre jednoduché doručenie balíčka až k Vám. Prosím počkajte na ďalšie inštrukcie. Zásielkovňa aj my robíme maximum pre možnosť zmeny doručenia vrátane predĺženia termínu uloženia na pobočkách.  

Môžem si objednať tovar na dobierku a zaplatiť prepravcovi v hotovosti? 

Platba na dobierku je stále teoreticky možná, ale odporúčame, aby ste s ohľadom na maximálnu mieru bezpečia Vás aj dopravcov využívali platbu vopred. Zásielkovňa vydáva v prípade dobierky balíčky iba pri platbe kartou (tj. bezkontaktne). 

Musím dodržať 30-dňovú lehotu na vrátenie alebo výmenu tovaru, keď som sa ocitol na 14 dní v karanténe? 

S ohľadom na odporúčanie vlády o minimalizáciu pobytu vo verejných priestoroch (kam spadajú aj pošty) sme predĺžili lehotu na vrátenie alebo výmenu tovaru na 90 dní.  

Ako dlho bude trvať vybavenie reklamácie za vrátený tovar?  

Všetky reklamácie sa snažíme za každých okolností vybavovať čo najskôr, bez zbytočného odkladu, vrátane vrátenia peňazí.  

 

 

 

 

 

ZABAVTE SA RUČNOU VÝROBOU

 

Vyrábajte. Ak máte okolo seba priateľov, ktorým radi dávate darčeky, potrebujete celú kopu nápadov. Môžete vyskúšať pohrať si s klasickými bielymi sviečkami a pomocou korálikov z nich vyrobiť romantický doplnok pre pekný večer. A ak ste sa vrhli na šitie rúšok, vhod vám napríklad príde aj tip na ihelníček.

 

Myslite na vaše zdravie. Jedzte veľa ovocia, zeleniny a majte dostatočný prísun vitamínov. Na blogu nájdete recept na sirup z nádchovníka, ktorý podporí vašu imunitu.

 

VESELÁ MYSEĽ - POL ZDRAVIA

 

Uväznila vás karanténa doma? Je dobré vytvoriť si nový režim. Bude sa vám v ňom potom lepšie fungovať. A ak zamestnáte ruky, dosť pravdepodobne nebude mať hlava toľko času na premýšľanie. Vyskúšajte tipy z nášho blogu.

 

Upečte si napríklad pečivo… Nemusíte do obchodu, naučíme vás pripravovať domáce pečivo. Vyskúšajte náš žemľový veniec.

 

Obaľte si nervy... Je ideálny čas vyskúšať si niektorý z našich cukrárskych kúskov. Všetky návody nájdete na našom blogu vrátane fotopostupov. Bez problémov ich zvládnete. Pre prípadné rady nám môžete napísať do komentára pri recepte. Skúste napríklad červený zamat alebo red velvet cake.

 

SKRÁŤTE SI DLHÝ ČAS SÚŤAŽOU

 

Na zlepšenie nálady sme sa rozhodli vyhlásiť tvorivú súťaž! Odfoťte nám, akým spôsobom si krátite dlhú chvíľu. Vyrábate veľkonočné dekorácie? Varíte? Vrhli ste sa na úpravu záhrady? Pochváľte sa a pošlite nám foto na inšpiráciu, pripojte komentár a zapojte sa do súťaže o 5 barančekových súprav. Súťaž trvá od 19.3. do 20.4.

Veríme, že spoločne situáciu zvládneme.

 

 

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na jesennú sezónu. Krásne doplnky do interiéru aj šikovní pomocníci na jednom mieste.

Inšpirujte sa

Naši autori spolu s vami, našimi zákazníkmi, spoločne vytvárajú magazín plný rád, návodov, receptov a inšpirácií. Ste zvedaví, čo je nové?

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup