Anatomický matrac TERMAL-VISCO 25 cm šedá, 160 x 200 cm

Napísať recenziu
Kód: 5111703
Anatomický matrac TERMAL-VISCO 25 cm šedá, 160 x 200 cm

Základ matraca tvorí 18 cm vrstva kvalitnej studenej peny ELIOCEL 30 kg/m3 ktorá je priedušná a poskytne telu ortopedickú podporu. Je trvácnejšia ako latexová pena a nemá limit na váhu tela. Anatomický matrac TERMAL-VISCO neprenáša vibrácie partnera, je úplne tichý a umožňuje vnútri dokonalú cirkuláciu vzduchu. Matrac patrí do kategórie stredne tvrdý.

Posteľná plocha luxusného matraca z kategórie Comfort plus sa vďaka 4 cm pamäťovej peny Memory foam 50 kg/m3 dokonale prispôsobí tvaru vášho tela. Redukuje tlakové body. Výsledkom je príjemný pocit uvoľnenia. Vrstva 4 cm pamäťovej peny je ako na zimnej, tak na letnej strane.

Sezónne prešívaný poťah v letnej verzii má vrchnú vrstvu z 3D elastického úpletu s podielom prírodných vlákien. Pri zimnej verzií je vrchná vrstva tvorená luxusnou velúrovou tkaninou s jemným vlasom. Prešívaný poťah je antialergický, redukuje výskyt roztočov.

Matrace dodávame vákuovo balené, stočené do rolky pre ľahkú manipuláciu. Po rozbalení nechajte matrac ležať 24 hodín bez záťaže. Z dôvodu väčších rozmerov tento produkt nemožno doručiť cez Zásielkovňa.sk ani cez Slovenskú poštu.

 

Aby ste čo najviac predĺžili životnosť vášho matraca, odporúčame zaobstarať si chránič matraca, ktorý ho ochráni pred znečistením a opotrebovaním, v prípade nepriepustnej varianty aj pred telesnou vlhkosťou a tekutinami. Rady a tipy, ako udržiavať a čistiť matrace, nájdete aj na blogu.

 

Materiál poťahu zimnej strany: velúrová textília

Materiál poťahu letnej strany: 3D priedušný materiál

Materiál výplne: pamäťová pena 2x4 cm 50 kg/m3, pena ELIOCEL 18 cm 30 kg/m3, netkaná textília

Celková výška matraca: 25 cm

Garancia: 8 rokov proti deformáciám

Použitie: pevný aj lamelový rošt

 

Overený výrobca

Firma Don Almohadon využíva najmodernejšie technológie a radí sa k popredným výrobcom potrieb pre zdravý spánok v Španielsku. Ich vankúše a matrace však putujú aj do iných štátov Európy, tiež do Ázie, Južnej Ameriky a dokonca aj do Afriky.

Viac o firme tu »

Matrace turecké výroby majú certifikát kvality OEKO-TEX Standard 100. Certifikát OEKO-TEX je celosvetovo uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar, ktorý je vyrábaný iba zo zdravotne nezávadných materiálov.

Viac o certifikátu tu »

Parametre

Tvrdosť matraca Stredne tvrdá
Rozmer 160 x 200 cm
Záruka 8 rokov
Výška matraca 25 cm
Výplň Pamäťová pena, pena ELIOCEL, netkaná textília
Materiál poťahu Velúrová textília, 3D priedušný materiál
Použitie Pevný rošt
Lamelový rošt
Hodnotenie (0)
Napíšte recenziu a vyhrajte peniaze za váš nákup späť!
Vložte svoju recenziu alebo fotografiu k zakúpenému produktu a budete zaradení do každotýždňového žrebovania, v ktorom môžete dostať cenu tovaru späť.
Napíš a vyhraj
Viac informácií
73%
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Vaše otázky
Máte nejaké otázky k danému produktu? Neváhajte sa opýtať v našej diskusii.

Tlačený katalóg

Načerpajte inšpiráciu na Jar 2023.

Inšpirujte sa

Naše autorky pre vás pripravujú blog plný zaujímavých článkov. Či už hľadáte inšpiráciu v bytovom dizajne, šikovné rady do domácnosti, vyskúšané recepty alebo návody na vyrábanie dekorácií.

Newsletter
Novinky a akcie
na váš e-mail

Detaily o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

2 751 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup